SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
MANŞET
ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER TIP ZİRVESİ

Sevgili meslektaşlarım,

Trabzon Aile Hekimleri Derneği (TRAHED), Ukrayna Mesleki Eğitime Devam Eden Hekimler Derneği, Ukrayna Mezuniyet Sonrası Eğitim Tıp Akademisi, 22-25 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında Sırbistan'da başkent Belgrad'ta Mono Plaza Otel' de “Uluslararası Multidisipliner Tıp Zirvesi” ni yüz yüze düzenlemeye karar verdik.

2009 yılından bu yana düzenlediğimiz uluslararası kongrelerden ve KKTC, Gürcistan, Azerbaycan, Ukrayna, Macaristan ve İspanya ile yaptığımız tıp eğitimi işbirliği protokollerinden elde ettiğimiz uluslararası eğitim gücümüzü yansıtarak yeni bir uluslararası projeye imza atmaya çalışacağız.. 

Düzenleyeceğimiz Tıp Zirvesi'nde 1.2.3. basamak sağlık hizmetleri multidisipliner olarak ele alınacaktır. Bu nedenle tüm branşlardan hekimlerin kongremize katılmasını ve saha deneyimlerini multidisipliner bir şekilde birbirine aktarmasını hedefliyoruz.

Uluslararası Multidisipliner Tıp Zirvesi'nde koruyucu sağlık hizmetlerini (aşı, bebek, çocuk, gebelik takipleri vb.) 1. basamakta akılcı ilaç kullanımı, 2. ve 3. basamaklarda ise multidisipliner olarak; sık görülen hastalıklar, kronik hastalıklardaki son gelişmeler (Hipertansiyon, Diyabet, Hiperlipidemi, Astım-KOAH, Enfeksiyon Hastalıkları, Ağrı, Gastrointestinal Sistem Hastalıkları vb), aile sağlığı merkezleri ve hastanelerde acil durumlarda yapılması gerekenler, tıpta hukuki sorunlar, dünyada uygulanan tıp pratiği. son durumu, ortaya çıkan sorunları ve çözümleri tartışacağız. Ayrıca Türkiye ile Sırbistan arasında “Sağlık Hizmetleri Çalıştayı” düzenleyerek iki ülke arasında sağlık alanında yapılabilecek projeleri konuşacağız.

Hepinizi 22-25 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki Mono Plaza'da gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Multidisipliner Tıp Zirvesi”ne davet ediyoruz.

Saygılarımla

Dr. Hakan UZUN 

Kongre Başkanı

Kongre bağlantısı. https://immsummit.com/


DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım