SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
MANŞET
AİLE HEKİMLİĞİ ZİRVESİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Aile hekimleri, topluma sundukları etkin, sürekli ve kapsamlı hizmetleri ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlığın korunması ve geliştirilmesinde kilit noktadadır. Aile hekimliği yaklaşık 25 000 aile hekimi, 79 ana bilim dalı ve 35 Aile Hekimliği Kliniği ile yeni olmasına rağmen ülkemizde en büyük tıp disiplini olarak yerini almıştır. Bizler aile hekimlerinin ve aile hekimliği asistanlarının güncel bilgileri takip edebilmesi ve eğitim ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bir aracı olarak “Aile Hekimliği Zirvesi “ni sizlere sunmak üzere yola çıktık. İlk zirvemizde bir tema seçmek yerine birinci basamakta sık gördüğümüz hastalıklar, koruyucu hekimlik, Covid-19 ve diğer uzmanlık dalları ile ilişkiler, bizlerin ruhsal açıdan ihtiyaçlarımız ve dayanıklılığımızı artırmak gibi konulara yer vermeyi amaçladık.

Covid-19 pandemisi sırasında aile hekimleri olarak sahada, aile hekimliği asistanları ve uzmanları olarak hastanelerde ciddi bir sorumluluk üstlendik. Bir taraftan hastalarımızı Covid-19’dan korumak, tedavi etmek ve yaşatmak endişesiyle mücadele ederken bir taraftan da kendimizi yaşatmak ve yakınlarımıza bulaştırma riskinin yoğun kaygısıyla mücadele ettik. Pandemi nedeniyle pek çok toplantı ve kongreye on-line katıldık. Bu arada camia olarak yüz yüze bir arada olmayı özledik. Pandemi izin verirse Aile Hekimliği Zirvesi’nde Antalya’da yüz yüze aksi taktirde digital dünyanın sağladığı olanaklarla hibrid ya da on-line olarak konferanslar, paneller, tartışmalar, uydu sempozyumları ve workshoplar ile sizlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyoruz.

Hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş tüm meslektaşlarımızı, 16-19 Aralık 2021 tarihleri arasında, hep beraber verimli ve keyifli bir kongre geçirmek üzere 1. Aile Hekimliği Zirvesi’ne davet etmekten onur duyuyoruz.

http://ailehekimligizirvesi.org/

                                                             Kongre Başkanları

                       Doç. Dr. Tijen ŞENGEZER                               Dr. Hakan UZUN

                       

DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım