SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
HABER DETAY
KRİTİK HASTALIKLAR VE HASTA ODAKLI UYGULAMALAR SEMPOZYUMU

Değerli Meslektaşlarımız,

2.Kritik Hastalıklar ve Hasta Odaklı Uygulama Sempozyumu, Trabzon Aile Hekimleri Derneği (TRAHED) tarafından 08-11 Ekim 2023 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Chamada Prestige Hotelde yapılacaktır.

Aile Hekimliği ve diğer uzmanlık bilim dallarının multidisipliner olarak ilgilendiği geniş konuları ve karmaşık hastalıkları hasta odaklı olarak işleyeceğimiz bir sempozyum düzenlemeyi amaçlıyoruz. Meslektaşlarımızın günlük poliklinik çalışmalarında ve hasta yönetimlerinde sıkça karşılarına çıkmakta olan hasta odaklı sorunların takip edilmesi ve güncellenmesi gerekmektedir. Aile hekimleri ve onlarla multidisipliner olarak beraber çalışan hekimlerin yaşanan gelişime uygun şekilde kendini yenilemesi hem eğitimin standardizasyonu için hem de mesleki başarı için bir gereklilik haline gelmiştir. 2.Kritik Hastalıklar ve Hasta Odaklı Uygulama Sempozyumunda poliklinikte ve serviste karşılaşılan kritik hastalıklarda hasta odaklı yaklaşım ile bilim dalları arasında multidisipliner  yaklaşımda en yeni bilgiler gözden geçirilecektir.

Keyifli ve bilimsel bir ortamda hep birlikte güzel bir sempozyum geçirmeyi diler, sizleri KKTC’de Chamada Prestige Hotel’de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ayrıntılı bilgi için https://www.metabolikakademi.com/

Saygılarımızla.

Dr. Hakan UZUN

Trabzon Aile Hekimleri Derneği Başkanı

DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım