SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
HABER DETAY
COVİD 19 PANDEMİ SÜRECİNDE AİLE HEKİMİ OLMAK ONLİNE SEMPOZYUM

Covid-19 pandemisi sırasında aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanları olarak sahada, aile hekimliği asistanları ve uzmanları olarak da hastanelerde ciddi bir sorumluluk üstlendik.

Bir taraftan hastalarımızı Covid-19’dan korumak, tedavi etmek ve yaşatmak endişesiyle mücadele ederken, bir taraftan da kendimizi yaşatmak ve yakınlarımıza hastalığı bulaştırma riskinin yoğun kaygısıyla mücadele etmek zorunda kaldık. İşte burada ihtiyacımız olan,  hastalığı iyi tanıyarak yönetebilmek ve bu sırada kendi kaygılarımızın üstesinden gelerek, psikiyatrik dayanıklılığımızı da arttırabilmektir. 

Online olarak düzenleyeceğimiz sempozyumumuzda, Covid-19 döneminde;  fonksiyonel tıp bakış açısıyla vitamin, mineral ve besin takviyesi, sigara kullanımı, covid-19 ve mirası ile covid-19 aşıları, psikiyatrik dayanıklılık, kaygı ve endişeyi yönetmek, aile hekimleri, acil hekimleri ve aile sağlığı çalışanlarının covid süreçleri konularını, alanında uzman ve sahada tecrübesi olan meslektaşlarımız aracılığıyla sizlere aktarmaya çalışacağız.

17 Nisan 2021 Cumartesi günü saat: 10.00 ile 17.30 arasında düzenleyeceğimiz " Covid-19 Pandemi Sürecinde Aile Hekimi Olmak" adlı sempozyumumuza tüm aile hekimleri ile aile sağlığı çalışanlarını, acil hekimlerini ve Covid-19 pandemisiyle mücadele veren tüm sağlık çalışanlarını davet ediyoruz..

Saygılarımızla ..


       Doç. Dr. Tijen ŞENGEZER                                        Dr. Hakan UZUN

          Sempozyum Başkanı                                          Sempozyum Başkanı

DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım