SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
HABER DETAY
AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİK SİMULASYON KONGRESİ
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile hekimlerine yönelik düzenlediğimiz üç boyutlu bir eğitim olan " Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongresi " ile karşınızdayız. Aile Sağlığı Merkezlerinde aile hekimlerinin karşılaşabileceği acil durumlara karşı neler yapılması gerektiğini Klinik Simülasyon Merkezlerinde robotlar ve maketler üzerinden birebir pratik uygulama yaparak vereceğimiz eğitimin, ömür boyu kalıcı bir eğitim olacağını düşünüyoruz. Ayrıca aile hekimlerinin aile sağlığı merkezlerinde karşılaşacağı en sık hastalıklara karşı oluşturacağımız sanal hasta senaryolarıyla, aile hekimlerinin pratik ve teorik becerilerine de katkı sağlayacağımızı umuyoruz. Kongremizde kalabalık salonlar yerine daha küçük gruplar halinde, istasyon çalışmaları şeklinde birebir eğitim modelini uygulayacağız. Bu şekilde vereceğimiz eğitimin daha yararlı ve kalıcı olacağını düşünüyoruz.

Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongremizin ilkini 12-13 Haziran 2020 tarihleri arasında Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Merkezinde düzenleyeceğiz.

Trabzon Aile Hekimleri Derneği (TRAHED), Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Merkezi, Rize Aile Hekimleri Derneği (RAHED) ve Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından ortaklaşa düzenlediğimiz kongremize tüm aile hekimlerimizi davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Kongre Başkanları

Dr. Hakan UZUN
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Cüneyt ARDIÇ
Kongre Başkanı


DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım