SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
HABER DETAY
4.ULUSLARARASI ACİL TIP VE AİLE HEKİMLİĞİ SEMPOZYUMU
Sevgili meslektaşlarım, Acil Tıp Doktorları ve Aile Hekimleri tarafından ortaklaşa düzenlenen Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği dördüncü basımını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sempozyum, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanında yeni uygulamaları tanıtacak.

Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu'nun dördüncü baskısı 21 - 24 Mart 2019 tarihlerinde Budapeşte, Macaristan'da gerçekleşecek. Sempozyum, Macar Acil Hekimler Derneği ve Macar İlk Adım Hekimler Bilim Derneği, Türkiye Acil Hekimler Derneği ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği tarafından düzenlenmektedir. Sempozyumda Macaristan, Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan'dan hekimlerin katılması bekleniyor. 4. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu, acil tıp ve aile hekimliği alanındaki gelişmeleri ve deneyimleri diğer ülkelerdeki doktorlarla paylaşacağımız bir platform olacak.

Sempozyum programında, ülkeler arasında aile hekimliği uygulamasının ve acil tıp uygulamalarının tartışılacağı iki sempozyumun yanı sıra acil tıp ve aile hekimliği dersleri ve konuları da yer alacak. Sizi, 21 Mart - 24 Mart 2019, Budapeşte, Macaristan'da yapılacak olan 4. Acil Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu toplantısında, acil doktorlar ve aile hekimlerinin bize katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımla,

Dr. Hakan UZUN
Trabzon Aile Hekimleri Derneği Başkanı
DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım